Для кожного електрика невід'ємним робочим інструментом є інструмент для зняття ізоляції з проводів, він має назву верстат для зняття ізоляції з проводів. Тому компанія "Голд Мідл" оновила свій асортимент та пропонує вам купити верстат СППЭ- 70/400, що забезпечує передачу напруги до 35 кВ перерізом жил від 70 мм² до 400 мм² та СППЭ- 25/120 - для видалення електропровідного екрану з ізоляції із зшитого поліетилену силових кабелів, що забезпечують передачу напруги до 35 кВ перерізом жил від 25 мм² до 120 мм². 

На лезах верстатів є виїмки, що володіють різним радіусом для роботи з жилами відповідного перетину. А напівавтоматична версія має набір з двох губок і лез. Для експлуатації потрібно кінець кабелю покласти на робоче відділення, зафіксувати положення і здійснити зняття ізоляції. Лезами надрізається верхній покрив ізоляції, а губками якісно знімається інша її частина. До комплекту верстата входить: знімач ізоляції, запасний ніж, шестигранний ключ та пластиковий кейс для зберігання та перенесення.

Щоб замовити верстат у нас, залиште повідомлення на електронній пошті або телефонуйте до наших консультантів за номером, вказаним у розділі "Контакти". Надаємо гарантію від 6-до 12 місяців.