У нас для вас цікава пропозиція: компанія "Барвиста вишиванка" пропонує купити схеми для вишивки бісером оптом або вроздріб. Ще здавна рукоділлям займалися жінки та дівчата у вільний час, вишиваючи блузки, сукні чи весільні рушники. Сучасний період – не виняток.

Саме тому у нашому асортименті представлені схеми вишивки бісером на будь-який смак. На тканинах проводиться друк картин всіляких тематик, друкуються схеми вишивки хрестиком для одягу, жіночих і дитячих блузок, суконь, чоловічих сорочок, великодніх і весільних рушників та навіть сумочок та чобітків. В наборах для вишивки, що пропонує компанія, використовуються дорогі полотна, фірма гарантує високу якість зображення, різноманіття кольорів, максимально доступну і розписану інформацію про користування наборами. 

 

Якщо ви хочете бути оригінальними, носити справді якісні речі ручної роботи, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо вигідні умови купівлі як для оптових, так і для роздрібних клієнтів. Адже для нас важливо бачити покупця задоволеним. Це надихає працювати далі і створювати ще кращі речі. Для замовлення звертайтесь за контактним номером, вказаним на сайті. Будемо раді співпрацювати з вами!