Це пропозиція, яку Агентство Антикризових Рішень робить організаціям, які опинилися в наступних ситуаціях

Це пропозиція, яку Агентство Антикризових Рішень робить організаціям, які опинилися в наступних ситуаціях:

  • Під час пандемії стало нічим платити за офіс, в результаті компанія втратила фактичний адрес. Потрібно новий для прийому кореспонденції та зустрічі представників контролюючих організацій.
  • Ви хочете перереєструвати компанію, змінити форму власності і заодно юридичну адресу, тому що інший район Києва Вас влаштує більше.
  • Компанія виявила, що може на постійній основі перевести працівників на удаленку, і звільняє офіс. Потрібно отримати нову адресу.
  • Пандемія дала можливості придбати новий бізнес, і вам потрібна адреса для його перереєстрації. Або під час пандемії ви створили новий проект, з яким для роботи не потрібно додаткове приміщення, але потрібна юридична адреса.

Агентство Антикризових Рішень пропонує придбати Віртуальний Офіс в одній з вищеописаних ситуацій або в будь-який іншій, при якій бізнес є чи ось-ось з'явиться, але немає адреси для кореспонденції та проведення перевірок.

Що дає віртуальний офіс, навіщо він потрібен і чи безпечно це?

    1. Офіційна адреса, за якою зареєстровано компанію

Ви отримаєте юридичну адресу в Києві або області. У Агентства є ряд офісів в різних районах міста. Виберіть той, який зручний вам з точки зору прив'язки до податкової інспекції та інших параметрів.

   2. Продумано, безпечно

Офіси дійсно існують, працюють з 9 до 18 годин п'ять днів на тиждень. У них присутні люди, є меблі, техніка і переговорні для зустрічі з представниками контролюючих органів, якщо це буде потрібно.

   3. Негайні повідомлення

Якщо в офісі несподівано для вас з'являться, наприклад, представники податкової інспекції, то секретар повідомить вас негайно.

   4. Відстеження і доставка кореспонденції

У вартість входить поштово-секретарське обслуговування. Воно включає сканування кореспонденції, її сортування і відправлення повідомлень за допомогою СМС або е-мейл. Якщо побажаєте, щоб секретар сканував також вміст листів, потрібно лише видати довіреність. Ви можете забирати кореспонденцію самостійно в офісі або замовляти доставку.

   5. Для нового і діючого бізнесу

Агентство надає не тільки послугу реєстрації нового бізнесу або перереєстрації діючого. Є також можливість купити готову компанію, відразу з юридичною адресою і всім пакетом послуг, які описані вище.