У продажі сушарка аеродинамічна від ТзОВ "Металіст". Сушка «аеродинамічного» типу призначена для просушування дрібносипучіх матеріалів, отриманих в результаті дроблення відходів деревообробки та агровідходів з вологістю до 50% і фракцією до 2мм. Сушіння сировини здійснюється в аеродинамічному тунелі в гарячому потоці повітря. у асортименті наявні сушильні комплекси, продуктивність 1000 кг/год. Температура повітря досягається спалюванням твердого палива в футірованних котлах. Подача сировини здійснюється за допомогою ланцюгової передачі і редуктора електродвигуна потужністю 0,33-0,55кВт. 

Наші сушарки мають наступні переваги використання:

- простота конструкції, компактність і легкість в обслуговуванні;
- економічність -  залежить від розміру часток матеріалу і від кількості вільної вологи,
чим менше діаметр частинок висушуваного продукту, тим вище ефективність роботи сушарки;         
- ефективність роботи залежить також і від концентрації матеріалу в одиниці об'єму робочої камери, при збільшенні концентрації зростає продуктивність сушарки, так як збільшується поверхня масообміну в одиниці об'єму.

 

Зацікавила наша новинка? Тоді заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Гарантуємо високу якість та надійнсть нашого обладнання. Чекаємо на ваше замовлення!