Пропонуємо утилізацію та знищення архівів безкоштовно у м.Київ для великих та малих підприємств, приватних осіб. При цьому складаються спеціальні накладні, у яких вказана вага макулатури, яка передаєтьтся для переробітку, всі інші дані зазначаються у акті про знищення. Якщо вага макулатури становить до 20 кг, то вона знищується шляхом спалювання, від 20 кг - переробляється. Ми здійснюємо подрібнення документації, в якої закінчився термін дії за допомогою спеціальної техніки - шредера. Крім подрібнення, цей процес включає в себе пресування та тюкування. Завдяки цьому, ви можете бути впевнені у цілковитій конфіденційності інформації. Знищення матеріалів відбувається екологічним способом, адже не здійснює жодних шкідливих викидів у атмосферу.

Детальну інформацію дізнаєтесь на сайті компанії, або зв'яжіться з нашими менеджерами-консультантами. Ми швидко та оперативно здійснимо вивіз та знищення архівів і все це абсолютно безкоштовно.

При цьому складають накладні, де вказують вагу макулатури, яка передається на переробку (у подальшому номер накладної, дата здавання на переробку та вага макулатури наводяться в акті на знищення).

Подробнее по ссылке: https://uteka.ua/ua/publication/agro-4-gospodarski-operacii-v-agrosektori-35-unichtozhenie-dokumentov-kak-pravilno-osushhestvit