За даними Zero Waste Scotland, харчові відходи є більшою загрозою зміни клімату, ніж пластик.

І пластик, і харчові відходи є надзвичайно серйозною проблемою, яку треба вирішувати негайно.

Уряд Шотландії занепокоєний ростом харчових відходів та закликав людей скоротити їх.

Нагадаємо, що коли харчові відходи потрапляють на звалище, вони гниють, утворюючи газоподібний метан, один з найшкідливіших парникових газів, що викликають зміну клімату.

Дослідження Zero Waste Scotland показало, що в 2016 році в Шотландії було зібрано 456 000 тон харчових відходів. Zero Waste Scotland спільно з урядом Шотландії запустила «План дій по скороченню харчових відходів» у спробі скоротити кількість харчових відходів в Шотландії на третину до 2025 року!!!

Генеральний директор Іен Гулланд сказав: «Це може здатися дивним, але викинувши залишки лазаньї, фаршу або салату з тарілки у відро для сміття Ви наносите велику шкоду планеті, адже, їжа, які ви не доїли, попадає на сміттєві полігони. Коли вони розкладаються, вони виділяють метан, який в короткостроковій перспективі набагато шкідливіший для нашого клімату, ніж вуглекислий газ (CO2)».

Zero Waste Scotland підрахувала, що кожне шотландське домогосподарство могло б заощадити в середньому 440 фунтів стерлінгів на рік, скорочуючи кількість відходів. Вуглецевий слід харчових відходів, зібраних в шотландських домогосподарствах в цьому році, був майже в три рази більше, ніж у пластикових відходів, зібраних в будинках людей, і склав приблизно 1,9 млн. тон еквівалента діоксиду вуглецю (MtCO2e).

Уряд Шотландії також запустив нову рекламну кампанію під назвою «Food Gone Bad», щоб підвищити обізнаність про вплив харчових відходів на зміну клімату та здоров’я громадян. Також зазначили інструменти зменшення органічних відходів, а саме:

  • відповідальне споживання (купувати продукти харчування лише в необхідній кількості),
  • переробляти самостійно органічні відходи за допомогою садових компостерів або електричних компостерів побутових (які можна використовувати навіть в квартирі).

«Ми закликаємо всіх задуматися над тим, що ще ми можемо зробити, щоб зменшити кількість харчових відходів».

Питання скорочення харчових відходів не менш актуальне і для України. Відповідальне споживання - це найпростіше, що людина може зробити вже зараз. 

Досі маєте сумнів з приводу переробки харчових відходів вдома? Гадаєте це займає багато часу та ще супроводжується неприємним запахом?

Утилізатори харчових відходів/Побутові компостери

Вплив харчових відходів на здоров'я населення

 

Новину підготовлено за матеріалами bbc.com