Ми впевнені, що життя може бути комфортним без шкоди на довкілля. Харчові відходи - щоденне питання, яке напряму впливає на здоров'я мешканців. Тому, варто замислитись над тим, як зручно та комфортно можна переробляти харчові відходи, щоб вони

  • НЕ потрапляли на полігон,
  • НЕ виділяли метан,
  • НЕ засмічували каналізацію,
  • НЕ приваблювали щурів та комах...

Вихід є - FoodCycler - унікальний пристрій, який зневоднює харчові відходи та робить з них корисне органчіне добриво навіть в квартирі. 

FoodCycler - це не звичайний садовий компостер, до якого всі звикли та який потребує місця на присадибній ділянці, підтримки температури та рівня вологи.

FoodCycler невеликий за габаритами, мобільний, зручний та швидкий електричний компостер, який за 4-6 годин переробить відходи на добриво. 

На прикінці липня починається сезон кавунів, а в їх шкірці містяться корисні макроелементи, тому ми переробили їх на добриво. Цикл переробки заняв 6 годин, оскільки ягода містить багато вологи. Отримали добриво у вигляді сухої порошкоподібної маси:

Дізнатись про вартість та умови придбання побутового компостера можна у офіційного представника в Україні - компанії "Меледом Трейдерс"