Ми раді почати співпрацю з нашими новими європейськими партнерами - ТМ Besco и McAlpine, які уже зарекомендували себе на світовому ринку. Тепер ми зможемо задовільнити побажання наших вітчизняних покупців на 100%.

Польська фірма BESCO існує уже більше 25 років. Вона пропонує найширший асортимент сантехніки: ванни, душові піддони Беско, шторки для ванн, душові кабіни різних форм та розмірів. Продукція вирізняється чудовою якістю за дуже прийнятну ціну. Виробник надає гарантію 10 років на ванни і душові піддони.

Фабрика McAlpine - це англійська компанія, яка виробляє продукцію високого рівня якості з 1902 року. На даний момент її асортимент складає понад 16000 найменувань продукції сантехнічного, каналізаційного та вентиляційного призначення. У виробництві використовуються сучасні матеріали. Вони міцні, не розбиваються, не схильні до змін під впливом побутової хімії.

Придбати товари цих фабрик без передоплат і з безкоштовною доставкою по Україні ви можете на сайті нашого магазину. Отримати консультацію щодо вибору сантехніки ви також можете за телефоном, вказаним у розділі "Контакти".