Інтернент-магазин "Ekava" розширив свій асортимент, ми пропонуємо вам посуд від хорватського виробника. У наявності миски і тарілки, чашки і блюдця INKER. В набори входять 5-ть чашок і блюдця різних розмірів і кольорів.

Адже посуд відіграє величезну роль у житті кожної людини, з ним розпочинається кожен прийом їжі. А щоб зробити цей прийом смачнішим та цікавішим Ekava пропонує великий вибір фарфорового посуду. Ми створили унікальну форму кожної чашки LUNA.LUNA - спеціальна зігнута форма чашки для латте, американо, еспресо чи капучіно, за допомогою якої ви можете зосередити аромат в центр чашки, саме там, де знаходиться ваш ніс, зробивши аромат сильніше. За допомогою використання такої технології, ви зможете відчути смак гарячих напоїв сповна.
Посуд INKER зручний і легкий у використанні, стійкий до ударів, безпечний для використання в мікрохвильових печах, посудомийних машинах, легко складається і транспортується.

Зацікавила наша новинка? Тоді пропонуємо вам здійснити замовлення, заповнивши анкету в онлайн-режимі. А ми в свою чергу подбаємо про швидке опрацювання заявки та оперативну доставку у будь-яку точку України. Бажаємо вам приємної покупки!