Інтернет-магазин "Рітік" пропонує новинку  - одяг для недоношених діток. Адже трапляється так, що дитина народжується не в зазначений термін, а раніше (34-36 тижні). Такі малюки відрізняються від інших діток меншою вагою та ростом, тому стандартний розмір одягу для новонароджних їм не підійде. Купуючи одяг для малюка врахуйте його параметри та зверніть увагу на тип тканини. Рекомендуємо обирати моделі із швами вивернутими назовні, це забезпечить ще більший комфорт вашій дитині. 

Тому ми створили одяг спеціально для таких немовлят. Важливо відзначити, що такі позиції за своїм зовнішнім виглядом і виконанням нічим не відрізняються від тих, які орієнтовані на дітей стандартних розмірів. Ми розробили зручні та комфортні модельки, які добре прилягають до тіла, є м'якими та надзвичайно приємними. Виготовляємо одяг з використанням натуральних тканин, які не викликають алергії, почервонінь та подразнень. У нашому асортименті наявні: боді, чоловічки, шапочки, комплекти, сорочки, повзунки. Всі ручки у сорочечок закриті, для того щоб дитина не могла себе подряпати. Повзунки теж закриті, поверх них можна одягати шкарпетки. 

 

Здійснити покупку можна просто зараз на сайті магазину. Для цього заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером. Здійснюємо доставку по всій Україні. Бажаємо гарної покупки!