Палярня кави "Чехович" пропонує знижки на каву в зернах окремих категорій. Акція діє на наступні позиції: - 30% - кава в зернах "Burundi", "Ethiopia";  - 20% -  "Ethiopia-Biftu", "Rwanda";  - 27% -  "Nicaragua"; та - 29%  - "Brazil-Santos", "Guatemala". Особливістю нашої кави є Вітлі - обсмаження, що  дозволяє максимально розкрити смак зерна і “витягнути” з нього природні нотки. Нашим пріоритетом є вибір якісного та різноманітного зерна, що задовільнить будь-який, навіть найвибагливіший смак. 

Кава це напій, без якого важко уявити свій день, він додає бадьорості та забезпечує заряд енергії на весь день. За чашескою кави можна зібратися з друзями чи з коханою людиною. Тому подбали про те, щоб задовільни  смаки навіть найвибагливіших поціновувачів цього напою. У нас ви можете придбати з цікавими ароматами: черешні і сливого джему, вишня та карамелізована груша, барбарис та ваніль, смак чорного чаю з бергамотом та багато інших смаків і ароматів. Така кава має приємну кислинку та приємний післямак. Ми пропонуємо лише найкращу каву, без ароматизаторів та інших шкідливих домішок.

 

Щоб здійснити замовлення, заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті комапнії. Здійснюємо доставку по всій Україні. Приємної вам покупки!