Оновлені документи

Податківці оприлюднили доповнення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності «Єдиного вікна подання електронної звітності» до версії 1.28.14.0 станом на 27.07.2020р.

Цей комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 28.12.2019р. по 27.07.2020р. Встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.28.

Всі персональні довідники та налаштування користувача залишаються незмінними.

Нові версії документів: з метою забезпечення вимог в частині запровадження електронного документообігу при виконанні процедури реєстрації/перереєстрації РРО/ПРРО/КОРО між суб’єктами господарювання - власниками.

Документи які потрапили під зміни!

Також з метою впровадження нових електронних сервісів в інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних системах, які забезпечують обмін електронними документами між суб’єктами електронного документообігу відповідно до вимог Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом МФУ від 06.06.2017р. №557 додано:

  • F/J 1491501 - ВИТЯГ на запит щодо відповідальних осіб платника податку, яким делеговано право підпису електронних документів;
  • F/J 1391501 - ЗАПИТ на отримання інформації щодо відповідальних осіб платника податку, яким делеговано право підпису електронних документів.

Не можете розібратись зі змінами, звертайтесь до наших спеціалістів, вони з радістю Вам допоможуть!