Для ефективного лікування викривлення хребта компанія "Альціона" пропонує найефективніший метод, який став номером один в європейських країнах - підводне витягування хребта.

Процедура витягування хребта під водою є абсолютно безпечною. Витягування рекомендовано майже всім, хто відчуває втому у спині. Пройшовши цикл процедур, ви отримаєте приголомшливий ефект. Завдяки максимальній плавності занурення забезпечуються максимально комфортні умови для лікування хребта. Ймовірність перерозтягнення сухожильного апарату є мінімальною.

Витягування хребта забезпечує найкраще розслаблення, оскільки процедура проходить у максимально комфортному режимі. Зазначається, що одразу після проходження процедури зріст у пацієнтів збільшується на 4 см. Самолікуванням займатися не варто, важливо звернутися за консультацією до лікаря-невропатолога.

Замовити виготовлення установки для проведення водного витягнення хребта можна, залишивши заявку в розділі з товарами або зв'язавшись за телефоном з фахівцями компанії "Альціона".