Для того, щоб ефективно очистити олію від домішок, перед її фільтрацією необхідне спеціальне обладнання. До такого обладнання відноситься фузоловушка, яка є новинкою асортименту компанії "Олія прес". Вони призначені для відділення великих фракцій (фузи) з різних рослинних олій відразу після процесу віджиму. 

Свіжовіджата неочищена рослинна олія автоматично подається на фільтруючу установку попереднього очищення, яка безперервно може працювати з потоком фільтрованої рідини.
Це дає можливість підвищити ефективність і тривалість роботи всієї фільтруючої системи в цілому.  Ми виготовляємо фільтри з різною пропускною здатністю від 100 до 13000 літрів на годину, що дає можливість вибрати установку з урахуванням ваших технічних завдань і умов виробництва.

 

Машина працює в автономному режимі, так як електронна автоматична система здійснює контроль роботи всієї системи в цілому. Використовуючи наші  фузоловушки ви отримаєте не тільки відмінну якість фільтрації, але і комфорт, зручність в роботі і економію вашого робочого часу. 

Для того щоб здійснити замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами-консультантами за телефоном,  вказаним на сайті. Здійснюємо доставку по всій території України. Надаємо річну гарантію на робочі механізми. Оплата на договірній основі. Чекаємо на ваше замовлення!