У Києві відбудеться «Свічкова хода» на підтримку ВІЛ-інфікованих

У Києві відбудеться «Свічкова хода» на підтримку ВІЛ-інфікованих

Широкомасштабна акція під назвою “Свічкова хода” відбудеться 3 грудня у Києві в рамках відзначення Всесвітнього дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.

Із 16.30 до 18.00 перед початком проведення благодійного гала-концерту «Не дай СНІДу шанс» поблизу центрального входу до палацу “Україна” волонтери, патронажні сестри Товариства Червоного Хреста, представники благодійних організацій, які займаються проблемами ВІЛ/СНІДу, усі бажаючі викладуть запалені свічки у формі “Червоної стрічки” – загальновизнаного символу взаєморозуміння та підтримки людей, які живуть з ВІЛ/СНДом.

Головна мета акції – об’єднання і порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми та привернення уваги громадськості, у першу чергу, молоді та представників влади, до епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

У повідомленні мерії зазначається, що темпи зростання захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні є одними з найвищих у світі, і, починаючи з 1994 року, щорічно збільшуються на 25-30%. Фахівці прогнозують, що за таких умов до 2014 року ВІЛ-позитивний статус матимуть до 3,0-3,5% дорослого населення України.

Мітки:

свічкова хода віл-інфіковані культура

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create