На відміну від більшості гігієнічних та лікувальних ополіскувачів натуральні не містять спиртів, цукрів, штучних барвників та  підсолоджувачів, фторидів, які фарбують зуби, лаурилсульфатів натрію та хімічних  консервантів. Якщо ви раптом проковтнете такий ополіскувач, то не отримаєте інтоксикацію організму. Натуральні ополіскувачі - безпечна альтернатива для вагітних жінок, діабетиків, дітей чи людей схильних до алергії.

Щоденне використання ополіскувачів з ектрактами трав доповнює звичайне чищення зубів і флоссінг для людей з гінгівітами, запобігає утворенню зубного нальоту. В якості підсолоджувача в натуральні ополіскувачі додають стевію, яка пригнічує розвиток та розмноження  бактерій. Натуральні ефірні масла надають ополіскувачам чудового аромату.

Зубна паста необхідна щоденно, але для повного лікувального ефекту її недостатньо. Основна її функція - ретельно та обережно очистити зубну емаль, а потім вона змивається водою. Ополіскувач не змивається, а залишається та закріплює дію зубної пасти. Це і є секретом чарівної, здорової посмішки.