Тепер купити б/у напівпричіп в Киеве можна у компанії "Шварцмюлер Україна". Пропонуємо вам великий вибір вживаних напівпричепів: контейнеровози, цистерни, самоскиди, рефрижератори та інші. Ми є офіційним представником комапанії "Schwarzmueller Group" - найвідомішого та найпотужнішого виробника комерційної техніки в Європі. Маючи 4 заводи та 17 представництв, компанія щорічно виробляє понад 8 000 одиниць транспортних засобів, які продаються по всій Європі.

Запропонована нами вживана техніка знаходиться у відмінному стані, за доступною ціною. Тому це економічно вигідне рішення для клієнтів, які поки не можуть дозволити покупку нової техніки. Техніка, яку ми пропонуємо, дозволить вам розвивати бізнес без значних вкладень в покупку нового автотранспорту. А висока якість забезпечить роки ефективної роботи придбаної у нас техніки.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді пропонуємо здійснити замовлення просто зараз! Для цього заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будемо раді співпрацювати з вами!