На засіданні ВРУ, 25 серпня було прийнято законопроект№3963 «Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік». Ним передбачається збільшення розміру мінімальної заробітної плати.

Відповідно до законопроекту, з 1 вересня 2020 року мінімальна зарплата становитиме:

  • у місячному розмірі- 5000 грн (зараз 4723 гривні);
  • у погодинному розмірі- 29,2 грн (зараз 28,31 гривні).

З 1 вересня 2020 року кабінет міністрів має забезпечити підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій.

Для збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника та мінімальної заробітної плати.

Бізнес проти нової мінзарплати через збільшення податкового навантаження!

Підприємці з прикрістю сприйняли прийняте рішення. Як тільки стало відомо про наміри підвищити розмір мінімальної заробітної плати, бізнес виступив проти даної ініціативи та закликав до діалогу в даному контексті. Однак, на жаль, жодної реакції не послідувало.

Тому, спільнота буде наполягати, як мінімум, на пропорційному зниженні максимальної величини бази нарахування ЄСВ з метою недопущення зростання навантаження на сумлінних платників.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.