Маркування товару - один із найважливіших етапів виробництва продукції. Головним його призначенням є ідентифікація товару та доведення основних відомостей про товар до споживача. На великих підприємствах цей процес здійснюється за допомогою спеціального автоматизованого обладнання. 

Єдиним виробником маркувального обладнання в Україні є компанія "Регіон-Сервіс". Ми пропонуємо вам новинку - маркувальний верстат моделі EMICO E 330-860. За допомогою таких принтерів ви без проблем зможете здійснити процес маркування будь-яких непродовольчих товарів. Наші верстати відрізняються високою потужністю, а також мають такі функціональні можливості, як:

 

  •  можливість керування групою принтерів (створення та редагування повідомлень для друку);
  •  ведення статистики надрукованих марок;
  •  можливість друку QR кодів;
  •  наявність швидкоз`ємної клавіатури дозволяє керувати принтером у будь-якому зручному для цього місці;
  •  TOUCH SCREEN керування у меделі E 860 T.

Крім того компанія займається постачанням і сервісним обслуговуванням маркувальних принтерів наших партнерів. Великий досвід дозволяє виконувати роботи на найвищому рівні.

Зацікавила наша новинка? Тоді здійсніть замовлення просто зараз! Для цього скористайтесь кошиком або зателефонуйте до наших менеджерів-консультантів. Приймаємо замовлення по всій Україні. Будемо раді співпрацювати з вами!