Найпопулярніша тенденція, яка ніколи не виходить із моди -  декоративна ліпнина з гіпсу. Саме такий оригінальний спосіб прикрашення інтер'єру пропонує художньо-архітектурна майстерня "Флоренція". Нашою метою є урізноманітнення нудних і нічим не примітних проєктів квартир та фасадного дизайну старовинних будинків.

Ліпнина є дуже простим у роботі матеріалом для творчості. Різноманітність форм і можливих шляхів вирішення творчих завдань таких декоративних елементів дозволяє створювати найсміливіші рішення. Крім того, ліпнина буває різних видів, це дає можливість вибирати найбільш підходящий для себе варіант: дорожча, але і найякісніша і екологічна ліпнина з гіпсу чи дешевша, але не така ефектна, виготовлена з поліуретану ліпнина.

"Флоренція" пропонує вам послуги майстрів по створенню ліпного декору ручної роботи на найбільш вигідних умовах. Серед послуг нашої компанії ви можете замовити:

- художнє фарбування ліпнини з гіпсу - різні види фарбування ліпнини, включаючи розпис, позолоту, імітацію металу, мармуру та інших матеріалів;

- виконуємо індивідуальний дизайн камінів з гіпсу, які ідеально впишуться в інтер'єр Вашого приміщення;

- виготовлення ліпнини по каталогу.

Ви досі не визначились із декором стін або фасадом вашого будинку? Тоді звертайтесь до нас за контактним номером, ми надамо відповіді на усі ваші питання. Працюємо по всій Україні. З нетерпінням чекаємо на ваш дзвінок!