Компанія "Енергомотив" пропонує оновлені ціни на наступний перелік послуг: електромонтажні роботи під ключ Київ, проектування мереж електропостачання, електромонтажні роботи по зовнішньому електропостачанню, а також на послуги електролабораторії. Мінімальна вартість електромонтажних робіт становить 2500 грн. Всі ціни на електромонтажні роботи (електромонтаж) вказані без вартості матеріалів.

Продаж кабельно-провідникової продукції та електрообладнання є основним напрямком діяльності компанії "Енергомотив". У нас представлений величезний асортимент кабельно-провідникової продукції різних видів і призначень, різних вітчизняних і зарубіжних заводів-виробників: Азовкабель, Азовська кабельна компанія, Бердянський кабельний завод, Кам'янець-подільський кабельний завод, ЗКЗ, ЗЗЦМ, Електротехніка, Lapp-Kabel, Helukabel та багато інших.

Детальніше ознайомитись з розцінками на електромонтажні роботи можна в прайс-аркуші, розміщеному на сайті. Ми займаємося, як дрібнооптовим, так і оптовим продажем.