Згідно з статистичними даними ДПС переважна більшість ФОП платників єдиного податку (84 %) за 2019 рік задекларували менше, ніж 1 млн грн доходу і лише 1,8 % від загальної кількості ФОП платників єдиного податку мають дохід за календарний рік, що перевищує 4 млн грн.

Для більшості платників податків, що перебувають на 1 групі спрощеної системи оподаткування застосування РРО не є обов’язковим. Також це стосується 2-4 груп, з доходами до 1 млн грн.

Коли відмінять тотальну фіскалізацію ФОП?

На сьогодні законодавчими актами не передбачено введення «тотальної фіскалізації». Законами №128 і №129 передбачено поетапну фіскалізацію: з 01.01.2021 застосування РРО/ПРРО стане обов’язковим для окремих категорій платників єдиного податку, які здійснюють визначені види діяльності, а з 01.04.2021 – для всіх платників єдиного податку 2-4 груп. Для найбільш масового сегменту платників податків, що перебувають на 1 групі спрощеної системи оподаткування, застосування РРО/ПРРО залишається добровільним, а не обов’язковим.

Як бути з РРО та кеш-беком працюючи тільки онлайн?

Рекомендуємо звернутись за консультацією до податкової служби, при цьому для отримання ґрунтовної відповіді необхідно надати більш детальну інформацію щодо діяльності, що здійснюється.

Пункт 2 ст. 3 Закону України № 265 зобов’язує суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів  в обов'язковому порядку надати розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції, створений в паперовій та/або електронній формі.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання!