В уявленні людей котеджні ліфти виступають ознакою розкоші та багатства. Проте, сьогодні ми можемо спостерігати, що ліфт в будинку це не просто забаганка багатіїв, це в першу чергу комфорт, економія сил, енергії та часу.

Якщо в Вашому будинку декілька поверхів, необхідністі ліфта Ви помітите дуже швидко. Особливо це стосується тих будинків, де проживають літні люди або люди з обмеженим можливостями.

Чим ж відрізняється котеджний ліфт від звичайного? Тут все дуже просто. Котеджний ліфт компактний, має невелику вагу, працює від розетки та має економне енергоспоживання. При тому, якихось дозволів для встановлення такого типу ліфта у себе в будинку не потребується. Ліфт можна встановити в будинку, що будується, і в вже готовому будинку. Проте краще звичайно внести ліфт в проект на початковому етапі.

Тому, якщо Вам необхідно додати комфорту собі та своїм близьким, встановивши ліфт у будинку, Ви отримаєте зручний спосіб пересування, що має мінімальні затрати в експуатації, є довговічним та прекрасном елементом інтер’єру.