Стало відомо, що показники врожайності зернових озимих культур України , у тому числі насіння пшениці озимої багато в чому залежать від внесення мінеральних добрив. Інтенсивні сорти є більш вибагливими до умов живлення і лише при здійсненні правильного підходу до живлення, здатні повністю реалізувати генетичний потенціал. Елітно-насінницьке господарство "МТД" пропонує ознайомитись із секретами осіннього удобрення пшениці.

Відомий факт, що озима пшениця, разом з урожаєм виносить основні поживні елементи з ґрунту. Приміром, для формування врожаю зерна 10 ц/га необхідно: 25–35 кг азоту; 11–13 кг фосфору; 20–27 кг калію, 5 кг кальцію, 4 кг магнію, 3,5 кг сірки, 5 г бору, 8,5 г міді, 270 г заліза, 82 г марганцю, 60 г цинку, 0,7 г молібдену.

Найбільший приріст врожаю забезпечує саме азот. Однак в осінній період немає потреби створювати високий рівень азотного живлення. Адже його надлишок призводить до зменшення зимостійкості, переростання вегетативної маси і значного ураження посівів шкідниками і хворобами.

Компанія "МТД" знає все про вирощування озимої пшениці та реалізує її продаж. Тож якщо у вас виникли питання, звертайтесь за телефоном, вказаним у розділі "Контакти". Будемо раді вам допомогти!