Радіатори є найбільш поширеним варіантом опалення приміщення. Це обумовлено їх витривалістю, стійкістю до тиску і рівномірним прогріванням кімнат, який здійснюється за допомогою конвекції і випромінювання.

Параметри вибору

Вибір часто визначається відповідно до трьох головних параметрів:

  • площею приміщення;
  • типом пристрою;
  • виробником.

Що стосується останнього критерію, краще вибирати радіатори опалення від таких лідерів ринку, як ATLANT, HeatLine, Royal Thermo. Всі пристрої мають високу віддачу тепла.

Різновиди радіаторів

Вибір відповідного виду залежить від типу опалювальної системи (централізована, автономна). Кожна різновид має свої властивості і характеристиками.

Чавунні

Незважаючи на досить незвичайний матеріал, вироби з чавуну досить сучасно виглядають. Бюджетники даного модельного ряду досить компактні, тому підійдуть навіть для невеликої квартири. Можна підібрати батарею, яка буде надавати інтер'єру старовинні нотки, що досить стильно і гармонійно може вписатися в загальну композицію.

Алюмінієві

Дешево і зі смаком - найкраще опис для алюмінієвих радіаторів. Завдяки низькому тиску термін придатності близько 20 років. Також причиною довгожительства є нейтральна вода всередині батареї, яка не робить негативного впливу на міцність виробу. Алюмінієві моделі серед інших також виділяє інерційність.

Біметалічні

Популярні серед мешканців багатоповерхівок через централізовану систему опалення, яка навантажує радіатори надмірно високим рівнем тиску. Вироби витривалі, тому не піддаються різного роду пошкоджень: перепадів, стрибків, корозії.

Сталеві

Зовнішній вигляд у них більш сучасний, ніж у інших видів. Незважаючи на матеріал виготовлення, вони трохи важать. Сталеві вироби мають кращі властивості тепловіддачі.