Великикй вибір нових моделей представлені у нашому каталозі зі знижками до 20 %! Якщо Ви слідкуєте за останніми технічними новинками, електронна система управління чергою ціна має Вас зацікавити.

Електронна система управління чергою вже давно стала незамінним компонентом зарубіжних компаній, адже вона значно полегшує життя як працівника, так і відвідувачам. Ваші співробітники не будуть відволікатись, а відвідувачі зможуть навіть переглядати реламні ролики, які час від часу демонструються на екрані.

Наше підприємство було засноване в червні 2005 року. За цей час ми здійснили понад 35 проектів у двадцяти містах України, один проект в Румунії (м. Діва) і чотири - в Болгарії (м. Благоєвград, Великотарново, Плевен, Пловдів). З 2003 року ми здійснюємо технічну підтримку експлуатації інтелектуальних систем пневмопошти в торгових центрах ООО «Метро Кеш енд Кері Україна», які успішно працюють в Україні вже протягом тривалого часу. Ви можете бути абсолютно впевнені у якості нашого товару. 

Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Також надаємо знижки залежно від обсягу замовлення. Спосіб оплати і доставки визначається в індивідуальному порядку із кожним замовником. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів, ми неодмінно надамо вичерпну консультацію.