За підсумками Науково-експертної ради Міжнародної програми «Лідери ХХІ століття»,компанія "Beauty Business in Ukraine", отримала почесне звання "Кращі підприємства України-2020 року", а також орден "Лідер України-2020". За таким успіхом стоїть багаторічний досвід, наполегливість та високоякісне надання послуг, адже ми пропонуємо все для салонів краси.

Саме завдяки динамічному розвитку нашого підприємства та сталому доходу - нам вдалось отримати таку нагороду. Наша компанія представляє на українському ринку продукцію та послуги бездоганної якості, а ще ми постійно вдосконалюємось, саме це одна з найважливіших рис успішності будь-якого підприємства. Ми контролюємо, аби наша продукція була виготовлена лише з високоякісних матеріалів, мала всі необхідні сертифікати та була доступною за ціновими параметрами.

Ми в жодному разі не зупинимось на досягнутому, а будемо докладати ще більших зусиль, аби задовільнити усі ваші потреби у обладнанні та створенні власного бізнесу. Завжди раді будь-якій співпраці. Дякуємо за довіру!