Європейська якість в Україні! Польський виробник насосного обладнання Hydro-vacuum вже 150 років виготовляє свою продукцію найвищої якості і в нас Ви зможете купити її за доступною ціною. Чому саме Hydro-vacuum? Зараз трішечки переконливих доказів того, що насосне обладнання Hydro-vacuum найкращий вибір у цій сфері:

1.  Все обладнання даного підприємства виробляється на основі інтегрованої системи управління якістю та захисту навколишнього середовища відповідно до ISO 9001, ISO 14001.

2. Компанія Hydro-vacuum має власний конструкторський відділ, де працюють тільки висококваліфіковані експерти, кращі інженери та професіонали своєї справи, що допомагають розробляти унікальну, продукцію високої якості.

3. Від 2012 року в компанії працює найбільша у Східній Європі станція для випробовування насосного обладнання, на якій можна випробовувати насоси потужністю до 2 МВт.

Враховуючи вищевказані факти, просто неможливо сумніватись в якості обладнання. Робіть замовлення техніки Hydro-vacuum на сайті або ж звертайтесь до наших менеджерів за контактним номером і ставайте власниками якісного обладнання, яке буде довго та надійно Вам служити.