Не так багато спеціалістів можуть правильно здійснити ремонт палітурки книги Київ, проте Вам пощастило, якщо Ви звернулись до нас.

Навіть за кордоном Ви не завжди знайдете досвідченого та перевіреного майстра. Тому наша майстерня вирішила розширити територію своєї діяльності і тепер пропонує свої послуги в Польщі та Бельгії.

Якщо Ви щасливий власник книг, які передавалися із поколінння в покоління і вони втратили презентабельний вигляд, страждають від забруднення, грибка та цвілі, проклейка паперу ослабла під дією високої вологості, якщо у книгах чимало потертих фрагментів, є розриви чи навіть частково втрачено текст, ці скарби мудрості ще можливо врятувати, якщо ви терміново звернетеся до професіоналів реставраційно-палітурної майстерні «ІВЛ».

Не баріться, адже з кожним роком стає все важче відновити втрачені фрагменти. Якщо сторінки замінити неможливо, адже разом з цим втратиться практично вся цінність книги, то палітуркою  ще можна пожертвувати і замінити її на нову. Нова палітурка може виглядати точнісінько як попередня, якщо Ви, звісно, пам'ятаєте деталі та допоможете нам їх відтворити.

Послугу «реставрація книг» ви можете замовити в будь-який зручний для вас час на нашому сайті!