Процес молірування скла не складний, але потребує якісної та надійної техніки. Піч для молірування скла Ви можете придбати в компанії Capital Glass, яка є лідером в Україні у сфері виробництва обладнання для склообробки.

Отже, скло досить популярний матеріал, який застосовується при дизайні найрізноманітніших будівель.  Скло допомагає візуально розширити простір та гарно вписується у будь-який інтер’єр. Молірування скла - технологія, яка дозволяє отримати скло вигнутої форми, росте у своїй популярності з кожним днем. Якщо Ви зацікавились цією сферою, ось ідея для своєї справи.

Заповнення дверного полотна склом користується великою популярністю та вигладає дуже стильно. З гнутими склопакетами двері мають ексклюзивний вигляд, ефект посилюється ще і за рахунок заломлення світла та гри відображень на випуклій поверхні. Виготовлення класних, дизайнерських дверей буде завжди користуватись попитом, якщо Ви обере правильну техніку і зможете налагодити процес виробництва. Бізнес хоч і буде мати великі затрати на перших порах, але швидко окупиться.