Силоси для зберігання зерна - чималенька інвестиція, але вона вартує своїх грошей через ряд переваг, які надає своєму власнику. Після покупки силосу починається етап виключно якісного зерна, адже з’являється можливість автоматизованого переміщення зерна, застосування різних ситем догляду за врожаєм тощо.

Важливо обрати тільки високоякісне обладнання, адже від цього на пряму залежить якість Вашого врожаю і надійність його зберігання. Компанія Remix пропонує тільки сучасне, іноваційне обладнання від провідних європейських виробників.

Щоб бути впевненим у якості, треба однозначно звертатись в цю компанію. В асортименті є два види силосів - квадратний та круглий. Круглі модульні силоси призначені для зберігання борошна, висівок, манки, гранульованих або порошкоподібних продуктів. Квадратні модульні Силосу призначені для зберігання зерна, гранульованих і порошкових виробів і ця система забезпечує більше складських площ в обмеженій області, ніж круглі силоси.

Самі модульні системи виробляються по мірках замовника, необхідних розмірів та місткості.

За більш детальною інформацією, звертайтесь за контактним номером, ми з радістю Вас проконсультуємо та допоможемо обрати обладнання, що підходить саме Вашим потребам.