В Канаді жителю провінції Альберти пред'явили звинувачення в небезпечному водінні. Автомобіль Tesla Model S, керований автопілотом, намагався втекти від поліції. В цей час водій і пасажир спали на передніх сидіннях.

 Найдешевший автомобіль Tesla можна купити приблизно за 35 000 доларів. Якщо доплатити ще близько 6 000, можна підключити функцію автопілота. Це означає, що при необхідності автомобіль може самостійно їхати по дорогах, акуратно змінюючи смуги руху.

 Як повідомляється на сайті Королівської канадської кінної поліції, гонитва сталася 9 липня в провінції Альберта. У поліцію надійшло повідомлення про необережному водіння на 2-му шосе поблизу міста Понока в провінції Альберта. Автомобіль Tesla Model S 2019 року випуску, рухаючись зі швидкістю понад 140 км / ч.

Після того як поліцейські почали переслідувати порушника і включили сирени, автопілот розігнався до 150 км/ч.

Коли вдалося зупинить автомобіль з'ясувалося, що 20-річний водій заснув за кермом.

 Поліція не знала, що робити з порушником, і після консультації з юристом позбавила водія прав на добу, звинувативши в небезпечному водінні.

 До відома, автономна система Tesla працює тільки тоді, коли водій тримає руки на кермі. В іншому випадку дисплей за кермом почне блимати, підуть звукові попередження і автопілот в кінцевому підсумку відключиться сам.

 "Автопілот - лише додаткова система безпеки, а відповідальність за водіння повністю несе водій", - повідомили в поліції.