Картотечна металева шафа - найкращий варіант для упорядкування та грамотної організації всієї документації. Шукаєте де її придбати за доступною ціною? Ми вже маємо відповідь! Компанія Енергоресурс Плюс пропонує своїм клієнтам виключно доступну цінову політику, при тому що якість продукції завжди на вищому рівні. У нас в наявності завжди великий вибір різноманітних металевих меблів, зокрема і картотечних шаф. Наші вироби мають ергономічний дизайн, аби Ви максимально ефективно змогли використовувати свій простір, не витрачаючи його на великогабаритні меблі. 

Наші меблі окрім простоти та практичності мають в собі ще і захисні функції, адже захищають Вашу документацію від води, вогню і несанкціонованого доступу.

Якщо у Вас ще є сумніви, телефонуйте за нашим контактним номером і наші люб'язні менеджери їх в мить розвіють. Ми надамо Вам вичерпну консультацію про будь-яку позицію товару, а також допоможемо обрати ті меблі, що необхідні саме Вашим потребам. Обираючи нас, Ви отримаєте якість, надійність і все це за доступною ціною. Чекаємо на Ваші замовлення!