16 липня 2020 року зареєстровано законопроект №3861 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо присвоєння та використання офіційної електронної адреси".

Зміни  вносяться з метою запровадження офіційної електронної адреси для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, адвокатів, арбітражних керуючих та інших осіб, а також фізичних осіб, яка буде використовуватись для офіційного листування.

Що таке офіційна електронна адреса?

Вам дадуть адресу електронної пошти, що використовуватиметься для офіційного листування в електронному вигляді, та буде незмінною.

Ці адреси реєструватимуть в ЄДР та в Єдиному державному демографічному реєстрі.

Офіційна електронна адреса складається з:

  • позначки "@",
  • доменного імені. Офіційні електронні адреси, зареєстровані на території України, не можуть бути зареєстровані на доменних іменах «ru»;»;
  • ідентифікатора. Для юридичних осіб - це код згідно з ЄДР, для ФОП – реєстраційний номер облікової картки платників податків.

ВАЖЛИВО: листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважатимуться такими, що надіслані та офіційно вручені та не потребуватимуть додаткового документального підтвердження їх направлення!

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. Ми завжди готові Вам допомогти!