Відтепер Ви маєте можливість придбати якісне добриво Осмокот на вагу вд 1 кг. Оскільки добривами користуються не лише фермери та аграрії, а й пересічні люди, упаковки добрива по 25 кг не завжди актуальні. Ми дослухались до Ваших пропозиції і відтепер для замовлення доступні добрива на вагу.

Використання звичайних видів добрив для підгодівлі рослин дає лише короткочасний ефект в забезпеченні поживними речовинами рослин. Вам доведеться вносити підгодівлі кілька разів впродовж всієї вегетації рослини. Гроші підуть чималі, та й часу буде затрачено багато. 

Добрива пролонгованої дії Osmocote дають іншу перевагу - вони живлять рослини впродовж тривалого часу. При виконанні рекомендацій з інструкції по внесенню даного вигляду добрив якість зростання рослин, а також забезпечення їх всіма живильними речовинами впродовж вегетації буде забезпечено.

Osmocote - це гранульовані добрива з контрольованим виділенням поживних речовин. Гранули містять залізо, молібден, сірку, бром, цинк, і мідь. Розчинність всіх компонентів відмінна. Ґрунт не забруднюється, коренева система не обпалюється. Добрива тривалої дії дозовано живлять рослину та доповнюють нестачу необхідних елементів.