Сонячний колектор – пристрій для збору теплової енергії Сонця. На відміну від сонячних батарей, які виробляють електрику, сонячний колектор нагріває матеріал-теплоносій. Зазвичай застосовуються для потреб гарячого водопостачання та опалення приміщень. Сонячні колектори бувають двох видів: плоскі і вакуумні.

Вакуумні сонячні колектори - один з типів альтернативних джерел енергії. Якщо Ви дбаєте про навколишнє середовище, то пропонуємо розглянути нову модель у нашому асортименті! А вакуумні сонячні колектори ціна дізнавайтесь на нашому сайті.

Вакуумний сонячний колектор Altek SC-LH2-30 ефективно справляється з нагріванням 300 літрів води в день, завдяки застосуванню 30 трубок "Heat Pipe" з діаметром мідного конденсатора 14 мм. Використовується для нагріву води в системах гарячого водопостачання та опалення. Теплоізоляція з мінеральної вати товщиною 45-65мм. Сонячні вакуумні колектори, за умови грамотної установки, здатні забезпечувати відчутну економію витрачених енергоносіїв в будь-який час року. Циліндричні вакуумні трубки практично не вимагають обслуговування в процесі експлуатації, пил змивається дощем, а сніг і паморозь розморожують від поглиненого сонячного тепла. Необхідно пам'ятати, що для вакуумних колекторів необхідно створити примусову циркуляцію рідини в баку теплообмінника. Вибрати і придбати відповідну насосну групу Ви зможете у відповідному розділі нашого сайту. Комплектується алюмінієвою рамою для кріплення на плоских дахах.