Якщо Вам необхідно тепло- або гідроізолювати приміщення, транспорт, ємність чи навіть морозильне приміщення, можете сміливо звертатися до нас. Ми тепер працюємо по всій Україні.

При виборі ефективного захисту для вашої покрівлі замість класичних теплоізоляторів надавайте перевагу пінополіуретанова ізоляція. Така ізоляція має ряд беззаперечних переваг:

  1. Відсутність необхідності в кріпильних елементах або клеї. Це можливо завдяки гарним адгезійним властивостям матеріалу, який ідеально зчеплюється з горизонтальною поверхнею покрівлі з будь-якого матеріалу.
  2. Можливість швидкої ізоляції покрівель будь-яких конфігурацій та розмірів. Рідка консистенція пінополіуретану дозволяє без проблем ізолювати будь-які покрівельні ділянки (стики, стикові куполи, парапети, зливи, стрічкові вікна і т.д.) за один день.
  3. Висока акустична ізоляція. Пінополіуретанове покриття є прекрасним захистом від зовнішнього шуму.
  4. Відсутність містків холоду. Напилення пінополіуретану не залишає швів та проміжків, за рахунок чого не з’являються містки холоду.
  5. Довговічність пінополіуретанового покриття. Покриття з пінополіуретану не схильне до гниття, стійке до впливу температурних коливань і атмосферних опадів.
  6. Екологічність пінополиіретанового матеріалу. Згідно гігієнічним нормам застосування пінополіуретану задля ізоляції покрівель є абсолютно безпечним.