Відтепер Ви можете мобільне обладнання для сушіння зерна купити на сайті нашої компанії. Доступні для замовлення італійські зерносушарки Agrimec.

Завдяки своєму безпосередньому досвіду Agrimec вже більше 50 років розробляє і виробляє мобільні сушарки, які сьогодні є орієнтиром на ринку.

При збиранні зернових, природно, міститься високий відсоток вологості, що перешкоджає його збереженню і може пошкодити всю партію. Процес сушіння служить саме цього: знизити рівень відносної вологості, щоб підготувати урожай до подальших стадіях обробки, таким чином уникаючи ризику бродіння і утворення паразитів, цвілі та інших мікроорганізмів.

Мобільна зерносушарка Agrimec може застосовуватися для сушіння зерна пшениці, ріпаку, ячменю, кукурудзи, рису, соняшнику, сорго, сої та інших культур. У стандартну комплектацію зерносушарок входять привід від вала відбору потужності трактора, електрична панель управління і дизельний пальник. Завдяки силік-алюмінієвому покриттю плит внутрішньої поверхні камери згоряння, зменшується викид продуктів горіння і підвищується температура сушки, що значно підвищує продуктивність зерносушарки. За бажанням клієнта, мобільні зерносушарки можуть бути доукомплектовані системою аспірації, газовим пальником, приводом від електромережі і дахом з нержавіючої сталі.