Кожен садівник, який турбується про збереження врожаю яблук повинен знати деякі хитрощі, які допоможуть врятувати яблука від гнилі та інших уражень. Компанія "Голд Сад" пропонує вам ознайомитись з основними порадами та рекомендаціями.

Оскільки ми маємо величезний досвід вирощування та продаємо яблука оптом, то ми з'ясували, що підвищити термін придатності яблук здатне звичайне листя волоського горіха. Воно має високі дезінфікуючі властивості, тому його фітонциди вбивають практично всі хвороботворні бактерії. Не втрачає воно цієї властивості і після перших приморозків, коли починається масовий падолист.

Коли настає час закладання яблук зимових сортів на зберігання, дно тари встеляють тонким шаром горіхового листя. Потім укладають шар яблук, а зверху знову шар листя, і так пошарово, поки не заповните ящик. Такий метод  дозволяє подовжити термін зберігання яблук в ящиках практично до квітня. І найважливіше, зіпсованих яблук після токого зберігання ви майже не помітите.

Ще одна важлива деталь, щоб отримати бажаний результат - неприпустимі коливання температури в сховищі. Оптимальною вважається температура від -1 до +5.

Детальну інформайцію про сорти наших яблук дізнаєтесь на сайті. Завди раді вам допомогти!