Поспішіть дізнатися канадська ялина ціна. Вигідні пропозиції змушують наших покупців швидко розмітами товар з полиць. Саджанці довго не затримуються на складах.

Ялина канадська Сандерс Блю - це дуже декоративний, відносно новий, що набирає популярності сорт. Блакитний компактний аналог всіма улюбленої ялини канадської Коніки. Має всі шанси в майбутньому обігнати материнську форму з продажу.
 Покупців приваблює компактна карликова правильна конічна форма. Зростає ялина дуже повільно - близько 4 см на рік. До десяти років досягає 0,7 м. Повільний ріст цієї дюймовочки в Європі вважається гідністю, а не недоліком.

Хвоя яскраво-синього або сизо-блакитного кольору.
Численні, короткі, з м'якою ніжною тонкою і короткою хвоєю пагони. Молодий приріст ялини сизої Sanders Blue завжди яскравіший минулорічної хвої, неймовірно свіжий і декоративний.

Sander's Blue любить відкрите з усіх боків сонячне місце розташування, надає перевагу вологим,  слабокислим і нейтральним добре дренованим грунтам.

Важливо не допускати застійного перезволоження і ущільнення грунту. На регулярні кореневі і позакореневе підживлення, полив в посуху, прополку, культивацію і мульчування пристовбурного кола корою хвойних ялина канадська віддячить красивою блискучою кроною.

Своєю правильною формою і кольором хвої ялина Глаука Сандерс Блу здивує бувалих садівників. Незамінна в оформленні будь-якої невеликої приватної ділянки, кам'янистих альпійських садів.