З метою здійснення інформаційного забезпечення діяльності органів державного нагляду Державна регуляторна служба України, підготувала рекомендації, які мають забезпечити ефективне проходження етапу планування заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік.

Органи державного контролю повинні визначити перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у 2021 році до 15 жовтня 2020 року. Також забезпечити внесення відомостей про таких суб’єктів господарювання до Інспекційного порталу.

До 1 листопада 2020 року органи державного нагляду (контролю), за потреби, матимуть можливість вносити зміни до сформованого проєкту плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю).

Вносити зміни до вказаних відомостей, можуть тільки органи державного нагляду (контролю), посадові особи яких отримали доступ до Інспекційного порталу.

План перевірок ДПСУ на 2021 рік!

План-графік податкових перевірок на 2021 рік має бути оприлюднений до 25 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки. Оновлений план-графік перевірок ДПС на 2020 рік.

Виникли питання? Задайте їх нашим фахівцям на консультації онлайн!