Вирощування хвойних декоративних рослин у власному саду  - досить поширена нині справа. Деякі з хвойних добре приживаються, інші ж вибагливі до кліматичних умов. Експерти компанії ПП "Димид" підібрали для вас усі за та проти вирощування ялівцю.

Ялівець китайський вважається декоративним елементом для будь-якого саду. За допомогою його кущів  можна створити сучасну зону відпочинку. До одного з плюсів вирощування ялівцю є те, що  комарі і мошки не переносять його запах, а значить комахи вас точно не потурбують.

 

Ще одним важливим плюсом можна вважати легкий догляд за ним та привабливим зовнішній вигляд, завдяки якому ялівець стане окрасою ландшафтного дизайну.

Якщо говорити про мінуси, то не рекомендується його вирощування біля будинку. Адже вважаєтеся, що він може чинити поганий вплив на господарів будинку. Ви могли неодноразово бачити цю декоративну рослину на цвинтарях. Тому поряд з будинком його саджати не радять. 

Якщо ж ви все ж таки вирішили здійснити висадку ялівцю, то рекомендуємо посадити його на дачі або присадибній ділянці. Та за умови, що кущ ростиме за межею, і зі зворотного боку від вхідних дверей.

Ознайомитись з видами ялівцю та іншими його характеристиками пропонуємо на сайті компанії.