В наявності з'явилась кульова опора на Міцубісі Паджеро. Це якісний новий аналог на оригінальну запчастину. Міцність та довготривале використання гарантуємо. Кульова опора надзвичайно важлива дель автомобіля. Необхідно постійно слідкувати за її справністю.

Кульова опора - це вузол, що з'єднує маточину керованого колеса і важіль підвіски. Її завдання - забезпечувати можливість повороту маточини при збереженні положення колеса в горизонтальній площині при вертикальному його переміщенні. Конструкція опори досить проста. Це конусоподібний палець зі сферичним або грибоподібних наконечником, здатний обертатися і одночасно розгойдуватися на невеликі кути в корпусі опори.
Кульові опори в процесі експлуатації зазнають серйозні навантаження, так як в залежності від місця установки і конструкції підвіски вони можуть нести на собі значну частину маси автомобіля і витримують систематичні удари при проїзді нерівностей. Основною причиною порушення нормальної роботи кульової опори є знос поверхонь тертя, що приводить до збільшення зазору між корпусом і пальцем.