Термінова потреба в грошах може виникнути у кожної людини в будь-який момент. У подібних ситуаціях при відсутності накопичень у багатьох виникають питання "Як взяти кредит онлайн без відмови?", "Чи реально отримати позику без довідки про доходи?". Ми поспілкувалися з фінансовими експертами і з'ясували, де в Україні можна швидко отримати кредит готівкою до 20000 гривень.

Чи варто звертатися в банк?

Для оформлення кредитів більшість українців звикли звертатися в банк. Тут можна оформити кредит на побутову техніку, покупку авто або нерухомості. Давайте розберемося, на яких умовах можна оформити кредит готівкою до 20000 гривень на прикладі Альфа-Банку:

  • сума: від 5 000 до 1 000 000 гривень;
  • термін: від 12 до 60 місяців;
  • ставка: від 17,99% до 35,00% річних;
  • комісія за обслуговування кредиту: до 2,45%.

Подати заявку можна в онлайн-режимі. Для цього знадобиться паспорт і ІПН, номер мобільного, виписку з Держреєстру (для підприємців), довідку переселенця (при наявності). Довідку про доходи при оформленні кредиту до 75000 гривень банк не вимагає, проте при заповненні анкети у вас можуть попросити вказати місце роботи і номер телефону відділу кадрів для підтвердження платоспроможності. Процедура обробки заявки займає до 45 хвилин.

На схожих умовах видають кредити до 20000 гривень та інші банки: ПриватБанк, Ідея Банк, Райффайзен Банк Аваль, Банк Креді Агріколь. Фінустанови видають готівку позики після ретельних перевірок. Важливу роль під час прийняття рішення відіграє кредитна історія клієнта.

Як бачимо в банку вигідно оформляти кредит на велику суму і на тривалий термін.

Кредит готівкою в МФО: вигідні пропозиції

Мікрофінансові компанії також надають своїм клієнтам можливість оформити кредит готівкою, докладніше можете прочитати тут - http://www.t.ks.ua/gde-mozhno-vzyat-dengi-v-dolg-esli-nuzhny-nalichnye

Наприклад, в компанії FinX можна при першому зверненні отримати кредит на суму від 8000 до 30000 гривень. Термін погашення може становити від 1 до 18 місяців. Процентна ставка буде залежати від умов кредитування.

Для оформлення позики потрібно відвідати офіс МФО з паспортом та ІПН. Там для вас підберуть краще кредитна пропозиція. Процедура обробки заявки займає 20 хвилин.
У Moneyveo отримати кредит готівкою можна звернувшись до відділення Нової Пошти. Для цього буде потрібно паспорт і ІПН. Максимальна сума кредиту - 22 000 гривень. При першому зверненні реально отримати до 17000 гривень під 0,01%. Базова ставка становить 1,7%.

Якщо вам терміново потрібна готівка, можна оформити швидкий кредит на карту через сайт Miloan.ua, а потім зняти гроші в найближчому банкоматі. Це надійний сервіс, який пропонує отримати 12 000 гривень вже при першому зверненні. Максимальна сума кредиту - 15000 гривень. Термін користування засобами - 30 днів. Для нових клієнтів діє акція: перший займ - під 0,01%.

Як бачимо, кредит до 20000 гривень найзручніше оформляти в МФО. Тут можна отримати гроші на короткий термін і під низький відсоток, без зайвих перевірок і довідок.