Український інтернет-гігант Rozetka запустив власний бренд побутової і напівпрофесійної техніки RZTK. Товари уже доступні на маркетплейсі. В асортименті - техніка від газонокосарок до електробритв.

Товари бренду також можна знайти на українських прайс-агрегаторах, зокрема на Hotline. Правда, купити їх все одно можна тільки на «Розетці».

Деталі

Дизайн логотипу виконаний у фірмовому стилі Rozetka. Айдентику розробило агентство Fedoriv Agency: окремий від материнського бренду логотип, приклади розміщення на товарах, дизайн упаковки, лендінг і проморолики - за принципом інхаус.

А сам бренд позиціонується як «перевірена і надійна альтернатива дорогим брендам». Як повідомили AIN.UA в Fedoriv Agency, RZTK входить в нижній ціновий сегмент.

«RZTK - це новий унікальний бренд техніки, що поєднує в своїй продукції справжню німецьку якість, інноваційні корейські технології та доступні українські ціни. З початку він орієнтований на вимогливого європейського споживача, однак це не виключає амбіцій світового масштабу», - йдеться на Facebook-сторінці RZTK.

Бренд зареєстрований в Німеччині, сама техніка виготовлена в Китаї, однак «Розетка» стверджує, що це - «не дешевий Китай, який зламається через тиждень», а якісний і надійний продукт.

На товари бренду RZTK поширюється гарантія і сервісне обслуговування безпосередньо від «Розетки». Отримати послугу можна в магазинах і пунктах видачі.

У компанії поки не робили офіційних заяв з приводу запуску бренду, хоча, судячи з Facebook (сторінка створена ще в липні), RZTK в продажу вже близько місяця.