Повідомляємо нашим постіним клієнтам, що в жовтні 2020р. компанія СПЕЦІМПЕКС отримала нове надходження взуттєвих матеріалів з Китаю. Серед них не тільки вже відомі та добре зарекомдувавші себе в виробництві матеріали для виготовлення взуття , що стандартно присутні в асортименті нашого магазину, такі як сітка меш, штучні шкіри для виготовлення верха взуття та підкладкові матеріали, тощо. Крім розширення асортименту за рахунок нових складних комбінованих матеріалів типу МІМОЗА, покращення якості матеріалу ВЕЛЮР ЕВА, також можемо запропонувати нашим покупцям і багато нових для ринку України взуттєвих матеріалів.

Серед нових матеріалів особливу увагу пропонуємо звернути на штучну підкладку дихаючу ЛЮКС. Це новий матеіал, який по своїм якостям подібний до добре відомої штучної підкладки мікрофібра, але за значно низшою ціною. Крім того, основа підкладки ЛЮКС - унікальний пористий абсорбуючий матеріал нового типу, що має дозволяє повітрю проходити скрізь його поверхню. Використання цього матеріалу в виробництві дозволить не тільки значно поліпшити якість виготовленного взуття, але і заощадити витрати на виробництво.

Чекаємо всіх у нашому магазині за адресою м.Харків, вул.Киргизька, 19, де ви ша власні очі і руки зможете ознайомитися з усіма новими надходженнями та отримати кваліфіковану консультацію наших специалістів.