Виробництво виробів із пластику невеликими серіями (до 1000 шт.)  найчастіше проводиться за технологією лиття в силіконову форму в вакуумі. Такий метод лиття за вартістю і часу підготовки виробництва має вражаючу перевагу.
Ця перевага обумовлена тим, що для лиття пластика використовується рідкий поліуретан, який заливається в форму при кімнатній температурі без застосування високого тиску. Заповнення форми здійснюється за рахунок розміщення форми в вакуумній камері. Це дозволяє відмовитися від використання трудомісткої металевої прес-форми. Дуже добре виходить виготовлення таких деталей як корпус пластиковий для електроніки.

Використовувані матеріали для лиття в силікон

Для лиття пластикових деталей за технологією вакуумного лиття в силіконову форму використовуються двокомпонентні рідкі поліуретани. За рахунок добавки в рідкий поліуретан різних компонентів можна отримати різні фізико-механічні властивості пластикового виробу. Це можуть бути властивості основних конструкційних пластиків, таких як АБС, поліамід, поліетилен і.т.д., є поліуретани що імітують за фізико-механічними властивостями гуму різної твердості (від 45 до 90 од. по ШОРА), а також прозорі поліуретани для виготовлення оптичних деталей, термостійкі матеріали (до 140 0С).

Компанія "Марабу" виробляє дрібносерійне лиття пластмасових виробів з вигідним поєднанням якості і хорошої ціни за короткі терміни.
Багаторічний досвід компанії Марабу, у виробництві пластмасових виробів холодним литтям, дозволив напрацювати власні технології виробництва, які забезпечують високу точність заданих параметрів за розміром і характеристиками матеріалу, а також стабільну якість всієї партії товару.

Етапи дрібносерійного лиття пластикових виробів:

• Виготовлення прототипу. Прототип найчастіше виготовляється по 3Д моделі виробу способом друку на 3Д принтері або на фрезерувальних верстатах. Прототипом може бути деталь яка зламалася після реставрації;
• Виготовлення майстер-моделі. Виготовлений прототип, при необхідності, шліфується і шпаклюється, наноситься спеціальна декоративна поверхня для додання фактури.
• Виготовлення силіконової форми. На підставі майстер-моделі відливається силіконова форма, в якій будуть відливатися деталі з пластмас.
• Тестовий виливок. Відливається перша деталь для узгодження з замовником, перед початком серійного лиття. На цьому етапі може відливатися кілька варіантів по фізичних характеристиках або кольорах матеріалу.
• Серійне лиття. Після узгодження всіх питань, можна приступати до серійного виробництва. Швидкість лиття від матеріалу, складності виробу і вимог до поверхні виробу. Збільшити продуктивність можна за рахунок виготовлення декількох форм.

Вакуумне лиття пластику в силіконові форми ефективно у випадках:

• Виробництва виробів невеликими партіями від 10 до 500 шт. виробів;
• Створена дослідних зразків для тестування, відпрацювання дизайну і подальшого їх доопрацювання до серійного виготовлення оснастки;
• Виготовлення зразків продукції для демонстрації замовникам або партнерам ще до початку великосерійного виробництва;
• Виробництва виробів для проходження сертифікації, де потрібно зразок, ідентичний майбутньому серійному виробу;
• Відновлення зламаної або зношеної деталі з пластика недоступної до покупки (знятої з виробництва).


Замовити дрібносерійну партію виробництва ви можете тут