Захисне покриття для мобільного телефона – важливий фактор його протекції. І поки користувачі гаджетів сперечаються на тему необхідності й доцільності додаткового захисту дисплея, проаналізуємо все більш детально.
Основна функція захисних матеріалів – максимально вберегти смартфон від подряпин, відколів чи тріщин. Навіть після падіння на асфальт або плитку, тріскає і розбивається, переважно, сам протектор, а не екран телефона. До того ж, плівка та захисне скло володіють високою здатністю амортизувати удар і захищати від пошкоджень внутрішні компоненти телефона. Добре запобігають вони і подряпинам. Міцності й захисних властивостей цим матеріалам надають додатково нанесені шари, які забезпечують стійкість до пошкоджень. Таких шарів може бути від чотирьох до шести, хоча загальна їх товщина часто не перевищує 0.3 мм.
Щоб власноруч якісно приклеїти протектори, варто уважно дотримуватись кількох правил:

  • ідеально очистити та знежирити дисплей,
  • відцентрувати й зафіксувати скло або плівку,
  • акуратно наклеїти.

Зніміть старе скло чи плівку

Якщо на вашому телефоні вже є старі або пошкоджені захисні матеріали, їх потрібно замінити. Плівку можна просто схопити за один край та акуратно зняти.
Скло – підчепити нігтем і повільно відклеювати по колу. Цей процес може супроводжуватись деформацією чи розколом протектора. Тому не завадить особлива уважність, аби запобігти пошкодженню чутливого екрана та не поранитись.

Очищуємо дисплей

У комплекті додаються суха і волога серветки. Їх призначення – очистити екран від залишків клею, пилу, бруду та жиру. Особливо ретельно потрібно протерти краї, щоб забезпечити правильне прилягання скла.
Другий етап – фінальне очищення від дрібних пилинок. Тут знадобиться спеціальний стікер, який також знаходиться в комплекті зі склом. Його клейка поверхня досконало підбирає пил і ворсинки. Гарний результат цієї процедури залежатиме і від ідеальної чистоти робочого місця.

Клеїмо нове скло чи плівку

Щоб не помилитись, спочатку потрібно прикласти скло до екрану телефона, звірити співпадіння всіх отворів та пропорцій. Якщо все вдалося і відстані з боків екрану симетричні, потрібно зафіксувати один бік скла спеціальними наклейками. Тепер – знімайте захисну плівку та прикладайте скло до гаджета. Обережними відцентровими рухами, розгладьте його, щоб позбутися бульбашок повітря. Щось пішло не так? Спробуйте ще раз. Лише після того, як будете задоволені остаточним результатом, відклейте допоміжні стікери.

Ідея купити захисне скло на телефон та самостійно наклеїти його тепер може бути вдало реалізована. І непомітний, але справді незамінний, захисний аксесуар виправдає своє призначення.
Сподіваємось, що наші поради стануть вам у нагоді. Завітайте до інтернет-магазину МТА, у нас зосереджено величезний асортимент захисних плівок, скла та інших аксесуарів для вашого гаджета. Радо допоможемо зробити оптимальний вибір та вчасно доставимо замовлення.