Придбайте новинку - настінний електричний котел Ж7-КЕП-12Н, який призначений для опалення індивідуальних житлових будинків, споруд, комунально - побутового призначення, обладнаних системою водяного опалення з примусовою циркуляцією теплоносія.

Для економного споживання електроенергії котли мають три ступені потужності. Кожний ступінь може працювати самостійно і становить третину потужності котла. Котли обладнані вказуючим термометром і терморегулятором, за допомогою якого можна встановити бажану температуру теплоносія. Для безпечної експлуатації встановлений датчик протоку, який вимикає нагрівачі при припиненні циркуляції теплоносія. Простота у використанні, економічність і екологічність - три головних переваги, завдяки яким електричні опалювальні котли користуються особливою популярністю. Дані агрегати стали чудовою заміною бойлера і являють собою надійне джерело тепла.

Наше підприємство - єдиний завод виробник в Україні, який займається виробництвом якісного опалювального обладнання та обладнання для консервної, кондитерської хлібопекарської промисловості.