Серед асортименту нашого магазину з'явились перфоровані кріплення Domax від польського виробника ( куточок перфорований , крокв'яні з'єднувачі, пластини для кріплення).

Завдяки своїй універсальності і великому асортименту виробів, перфороване кріплення широко застосовується не тільки в сфері будівництва, в основному для створення і посилення дерев'яних конструкцій, але і при зведенні навісних вентильованих фасадів, а також в меблевому виробництві.

Для виробництва перфорованих кріплень використовується високоякісна оцинкована сталь, весь асортимент перфорованого кріплення захищений антикорозійним покриттям - цинком, який наноситься методом холодного оцинкування, що гарантує надійність і здатність протистояти корозії. Отвори в кріпильних елементах розташовані таким чином, щоб уникнути появи тріщин при кріпленні до дерева, а так само рівномірно розподілити навантаження на з'єднання.

При використанні перфорованих кріплень дуже сильно зменшується кількість дерев'яних відходів, що заощаджує будівельні матеріали, а, отже, і гроші.

Працюємо по всій Україні. Будемо раді співпраці.